MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

OpenRail

OpenRail dzelzceļu projektēšanas risinājumi

Bentley nodrošina visaptverošu sliežu ceļu, staciju, škirotavu un gaisvadu līniju elektrifikācijas projektēšanu, lai atbalstītu visus sliežu projektēšanas posmus, sākot no koncepcijas līdz būvniecībai, uzturēšanai un ekspluatācijai. OpenRail turpina paplašināt Bentley iepriekšējo pieredzi dzelzceļa projektēšanā. Lietojumprogrammas, kas palīdz no jauna izstrādāt labāko praksi attiecībā uz plānošanu, projektēšanu un būvniecību, lai veicinātu informācijas apmaiņu visā projekta piegādes ciklā un visiem tās komandas dalībniekiem.

OpenRail Concepstation – dzelzceļa konceptuālā projektēšana, ieskaitot dzelzceļa stacijas

OpenRail ConceptStation piedāvā dzelzceļa, elektrifikācijas, tuneļu un tiltu projektēšanas iespējas, palīdzot dzelzceļa inženieriem un projektētājiem ātri noteikt optimālus konceptuālus projektus ar reālās pasaules datiem un izmaksu analīzi.

Openrail Concept1

OpenRail Designer - detalizēts tehniskais projektējums DGN/DWG vidē

OpenRail Designer nodrošina visaptverošu un detalizētu dzelzceļa metro, vieglā dzelzceļa, piepilsētas dzelzceļa vai ātrgaitas dzelzceļa dizaina modelēšanu.

Openrail1

OpenRail Overhead Line Designer - OpenRail gaisvadu līniju projektēšanas rīks

Nodrošina visaptverošu un detalizētu gaisvadu līniju un sliežu ceļu modelēšanu. Šī jaunā lietojumprogramma gaisvadu kontakttīklu pasaulē ienes 3D pieeju.