MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

OpenRoads

OpenRoads risinājumi

Vairāk nekā trīs gadu desmitus Bentley ir nodrošinājis projektēšanas un analīzes produktus inženierbūvniecības speciālistiem un autoceļu uzturētājiem visā pasaulē. Bentley programmatūru izmanto ASV Transporta departamenti, Kanādas Transporta ministrijas, vadošie projektētāji, kā arī pašvaldību valdības un transporta aģentūras visā pasaulē.

OpenRoads balstās uz Bentley Inroads tradīcijām un dziļo pieredzi nodrošinot visaptverošu modelēšanas vidi, lai atbalstītu projektēšanu un analīzi, sākot no koncepcijas līdz pat būvniecībai.

OpenRoads ļauj realizēt ceļu būves projektu, izmantojot uz būvniecību balstītu inženieriju, un sniedz visu informāciju, kas nepieciešama operatīvo darbplūsmu atbalstam.

OpenRoads lietojumprogrammas palīdz nodrošināt paraugpraksi projektēšanas un būvniecības nodevumos, kas atbalsta informācijas apmaiņu visā projekta piegādes dzīves ciklā visiem projekta grupas dalībniekiem.

OpenRoads ConceptStation

Inovatīva, jauna lietojumprogramma, kas nodrošina ātru un iteratīvu konceptuālo un provizorisko dizainu, izmantojot kontekstuālo informāciju, kas iegūta caur LIDAR punktu mākoņiem, realitātes modeļiem, ĢIS un citiem atvērtiem avotiem.
Conceptstation10

OpenRoads Designer - detalizētā ceļu projektēšana.

Visaptveroša un funkcionāla projektēšanas programma mērniecībai, kanalizācijas, pazemes komunālo pakalpojumu un ceļu projektēšanai, kas aizstāj visas iespējas, kas iepriekš pieejamas caur InRoads, GEOPAK, MX un PowerCivil. OpenRoads Designer nodrošina ierobežojumu vadītu 3D parametrisku modelēšanu visa projekta pārvaldības kontekstā.

Pr Open Roads Designer Image No Lines

OpenBridge - tiltu 3D parametriskā modelēšana

Vienots produkts, kas rada savstarpēji izmantojamus fiziskos un analītiskos modeļus, kas izmantojami visā tērauda un betona tiltu dzīves ciklā.

OpenRoads Navigator

Nodrošina 3D projektu vizualizāciju un pārskatīšanu, kā arī atvieglo darbplūsmu birojā, uz lauka vai objektā.

LumenRT Designer - reāllaika vizualizācija bezmaksas papildinājums OpenRoads komplektā

Projektētos infrastruktūras objektus integrē reālai pasaulei līdzīgā vidē un izveidotu iespaidīgas vizualizācijas, ko parādīt pasūtītājam vai sabiedrībai