MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

GeoMedia 3D karšu un vizualizāciju modulis

GeoMedia 3D ir atsevišķs modulis, kurš papildina Hexagon Geospatial GeoMedia un GeoMedia Professional programmas ar 3D vizualizācijas vidi. Jebkuru karti vai plānu ar GeoMedia 3D var ātri pārveidot aplūkošanai 3D formātā uz virtuālā globusa pamatnes!

GeoMedia 3D var tikt izmantots pašvaldību un Valsts ģeotelpisko datu un projektu aplūkošanai 3D, inženieru komunikāciju, transporta un aizsardzības sfērās, ietverot ortofoto, vektoru formātu kartes, atribūtu datus, satelītu attēlus, LIDAR punktu „mākoņus”, un integrētu to visu ar 3D objektiem no Google 3D Warehouse krātuves, piemēram, ievērojamu celtņu 3D modeļiem.

GeoMedia 3D papildina pamata programmu ar ērtiem un intuitīviem 3D navigācijas rīkiem:

Esošās 2D kartes – DGN, DWG, ESRI shape, Oracle Spatial , Access un citu formātu dati tiek „izspiesti” virs zemes virsmas modeļa (DTM).

 Ar GeoMedia formulām (līdzīgas pēc sintakses ar Microsoft Excel) var vadīt „izspiešanas”/”uzlocīšanas” procesu, formēt 3D kartes un vizualizācijas pēc dinamiskiem parametriem.

Ortofoto kartes, skenētās kartes un plāni ir pateicīga pamatne 3D vizualziācijām, GeoMedia 3D tās „izloka” automātiski.

Punktveida simboli var tikt aizvietoti ar Google Sketchup (iegūstami arī no Google 3D Warehouse)  SKP, KMZ un DAE formāta datnēm, kas var saturēt tekstūrās.

 GeoMedia 3D nodrošina arī OGC CityGML formāta datu vizualizēšanu kombinācijās ar citiem datu avotiem, tādējādi tā ir pilsētvides modelēšanas programma.

GeoMedia 3D analīzes un vizualizācijas rezultātus var saglabāt kā AVI virtuāla lidojuma filmiņu, ieskaitot augstās izšķirtspējas Full HD 1920x1080 nekompresētu vai kompresētu video straumi visaugstāko video kvalitātes prasību izpildei.

Ar GeoMedia 3D var tikt analizētas un vizualizētas visplašākā spektra dabas un sociālās parādības – piemēram tikai daži, - plūdi, trokšņu ietekme, ietekme uz vidi(piesārņojuma izplatība), civilās aizsardzības plāni, zemes vērtību zonējumi.

Image001

Image003

Image005

 Skatīt vairāk:

http://www.hexagongeospatial.com/products/producer-suite/geomedia-3d