mikrokods logo

Esošās realitātes integrēšana 3D modeļos.

Apraksts
Patstāvīgā licence
Licences noma

Descartes palīdz integrēt vēsturiskos dokumentus infrastruktūras projektu darbplūsmās. Izmantojot Descartes, iespējams rediģēt realitātes modelēšanas datus, piemēram, punktu mākoņus ar miljardiem punktu, mainot to klasifikāciju, krāsu un noņemot vai rediģējot punktus. Programmatūra ļauj integrēt 2D vai 3D attēlu infrastruktūras objektu darbplūsmās, lai pieņemtu pārdomātus projektēšanas lēmumus un uzlabotu projekta kvalitāti, modelējot ģeometriju no realitātes datiem, iegūstot lūzuma līnijas, virsmas, plaknes, cilindrus un cilindru centra līnijas. Rezultāts ir augstas precizitātes attēli precīzajai kartēšanai.

Lasīt vairāk...

 

Pastāvīgā licence.

Pastāvīgā jeb mūžīgā Bentley programmatūras licence ir vienreizējs pirkums. Programmatūras licence tiek piesaistīta datora tīkla vārdam (computer name) ar iespēju pārcelt programmatūru no viena datora uz otru reizi kvartālā. Programmatūrai nav pieejami atjauninājumi vai tehniskās konsultācijas. Lai iegūtu tehnisko atbalstu, kas saistīts ar Bentley programmatūras uzstādīšanu, pārcelšanu, licencēšanu, kā arī konsultācijām par programmatūras lietošanu, nepieciešams noslēgt papildus konsultāciju līgumu ar SIA “Mikrokods”.

Iespējams pastāvīgo jeb mūžīgo Bentley programmatūras licenci iegādāties Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS).

Select līgums.

Papildus pastāvīgās Bentley programmatūras licences iegādei ir iespējams noslēgt jeb iegādāties programmatūras gada uzturēšanas līgumu (SELECT). Tas ir ikgadējs maksājums par visu iegādāto licenču grozu, kas nodrošina:

  • 24/7 tehnisko atbalstu (klātienē SIA MikroKods birojā vai attālināti) un konsultācijas par programmatūras uzstādīšanu, pārcelšanu, licencēšanu, kā arī programmatūras lietošanu,
  • Programmatūras jauninājumi - iespēja saņemt jaunākās programmatūras versijas tiklīdz tās ir pieejamas Bentley Systems,
  •  Noslēdzot SELECT gada uzturēšanas līgumu, esošā patstāvīgā jeb mūžīgā licence uz šo periodu tiek pārvērsta par tīkla licenci. Tas nozīmē, ka programmatūra var atrasties uz vairākām darbastacijām - birojā un/vai darbiniekam mājās, kas pārsniedz iegādāto pastāvīgo licenču skaitu. Ierobežojums - VIENLAICĪGI drīkst izmantot tādu licenču skaitu, cik ir iegādātas pastāvīgās licences. Katra pārlietotā licence tiek uztverta kā noma, par ko Bentley Systems piestāda papildus kvartāla nomas rēķinu.
  • Iespēju reizi gadā apmainīt iegādātās licences pret citu programmatūru, kas ir Bentley Systems klāstā, bet nav iegādāta.
  • Nepagarinot SELECT gada uzturēšanas līgumu programmatūra un licenču skaits tiek atgriezts sākuma stadijā pirms SELECT gada uzturēšanas līguma noslēgšanas.
  • SELECT gada uzturēšanas līgumu NEVAR noslēgt daļai no īpašumā esošām Bentley programmatūras licencēm.

Bentley programmatūras Select uzturēšanas līguma noteikumi.

Iespējams SELECT gada uzturēšanas līgumu iegādāties Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS)

Ar Jums sazināsies:

Nils Binders

Pārdošana un licencēšana

+371 29101201
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iespējama Bentley programmatūras licenču noma. Nomas periods ir fiksēts uz 12 mēnešiem.

Programmatūras nomas licence tiek piesaistīta datora tīkla vārdam (computer name) bez iespējas to pārcelt no viena datora uz citu.

Nomāt

Nils Binders

Pārdošana un licencēšana

+371 29101201
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Bentley advancing infrastructure