MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

LumenRT

Programmatūra vides atveidošanai reālā laikā - Bentley LumenRT

Strādājot ar Bentley LumenRT, nav jābūt datorgrafikas ekspertam, lai projektētos infrastruktūras objektus integrētu reālai pasaulei līdzīgā vidē un izveidotu iespaidīgas vizualizācijas, ko parādīt pasūtītājam. Šī revolucionārā vide modelēšanai reālajā laikā ir viegli apgūstama jebkuram profesionālim no AECO industrijas, lai tas būtu spējīgs izveidot skaistas un saprotamas vizualizācijas.

Bentley LumenRT Pro dod iespēju:

  • atdzīvināt infrastruktūras modeļus ar kustīgiem elementiem tādiem kā dažāda veida transporta līdzekļiem, modelējot satiksmi, cilvēkiem kustībā, vēja šūpotiem apstādījumiem, sezonāli mainīgiem kokiem, debesīs peldošiem mākoņiem, ņirbošu ūdeni un daudziem citiem,
  • viegli noģenerēt uzmanību pievērsošus kino kvalitātes attēlus un video,
  • kopīgot interaktīvas 3D prezentācijas ar pasūtītājiem un citiem interesentiem, izmantojot Bentley LumenRT LiveCubes,
  • izveidot Bentley LumenRT ainas tieši no MicroStation vides, ietverot V8i SELECTseries un CONNECT Edition, Autodesk Revit, Esri CityEngine, Graphisoft ArchiCAD, Trimble Sketchup, kā arī importēt no daudziem vadošiem 3D apmaiņas formātiem.

Bentley lietotāji var uzreiz uzsākt realitātes modelēšanu, lai nodrošinātu kontekstu saviem projektiem, kas vēlāk dos ieguvumu kā realitātes modeļa atdzīvināšana digitālā vidē.

Šī tehnoloģiju ir kopīgi attīstīta ar nesen iegādāto e-on programmatūru, kas ir plaši pazīstama digitāla satura izveides tirgū, kur tās produkti  VUE un PlantFactory nostiprinājušies datorgrafikas profesionāļu vidē izklaides insdustrijā, zinātnē un izglītībā. E-on risinājumi ir izmantoti veidojot daudzas iespaidīgas kinofilmas kā Minions, Jupiter Ascending, How To Train Your Dragon, Avatar, The Hunger Games, The Avengers, Hugo un Terminator.

Lai iegūtu priekšstatu, kā tas darbojas, lūdzu noskatieties šos video:

https://www.youtube.com/watch?v=1GwU1LAb4Yo

https://www.youtube.com/watch?v=ZryIDCUrTiY

Vairāk par LumenRT: https://www.bentley.com/en/products/product-line/reality-modeling-software/lumenrt

LumenRT Designer

Pieejams arī bezmaksas LumenRT Designer versijā kā papildinājums Microstation, OpenBuilding Designer, OpenRoads ConceptStation, OpenRoads Designer, OpenRail ConceptStation, Contextcapture Editor