MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Apmācība Mērniekiem Būvniekiem Pašvaldībām Tālizpēte Jautājumi un atbildes Sadarbība

Jautājumi un atbildes

Kur ir palicis Bentley PowerMap ?

Sākot no versijas V8i Selectseries 2 Bentley ir nolēmis neturpināt PowerMap tālāko attīstību, tāpēc programma ir izņemta no pārdošanas. PowerMap ir aizstājis daudz jaudīgāks risinājums PowerCivil for Baltics(ar Bentley Map sastāvā) vai Bentley Map standalone. SELECT abonēšanas ietvaros PowerMap atjaunināšana ir bezmaksas.

Vai ir pieejams Bentley Redline ?

Jā, visiem Bentley Select pakalpojumu  abonēšanas un jauninājumu programmas aktīvajiem dalībniekiem ir pieejams neierobežots Bentley Redline licenču skaits bez papildu samaksas! Tomēr jāatzīmē, ka Bentley Redline netiek tālāk attīstīts no versijas „ 2004”  izlaiduma, un, tādējādi, tam ir virkne būtisku produktivitātes ierobežojumu – programma nav paredzēta lietošanai uz Windows 7 operāciju sistēmas, tā neatbalsta  jaunākās AutoDesk DWG failu versijas u.c. līdzīgi ierobežojumi.

Tiem lietotājiem, kuri ir Select dalībnieki, mēs varam piedāvāt moderno programmu Bentley Navigator v8i (DGN), kura atbalsta visus jaunākos datu formātus, strādā ne tikai uz Windows 7 operāciju sistēmas, bet arī uz popularitāti ieguvušo mobilo iekārtu Apple iPad vai Android (imodel formātā).

Man ir Bentley programmatūras .... licence. Kādu operāciju sistēmu izvēlēties pērkot jaunu datoru vai uzlabojot esošo?

Ja Jūsu rīcībā joprojām V8, XM Edition vai „ 2004 Edition” versijas/paaudzes Bentley programmatūra, tad iespējams izmantot ne jaunāku par Windows XP, un tādēļ iesakām apsvērt iespēju noslēgt Bentley SELECT jauno versiju abonēšanas un atbalsta līgumu, kas ļaus atjaunot versijas līguma ietvaros.

Ja Jūsu rīcībā ir jaunāka versija – V8i paaudze, tad mēs iesakām tikai Windows 7 64-bitu vai jaunāku versiju, lai pilnvērtīgi izmantotu visus Jūsu datora resursus.

Kas ir ĢIS ( Ģeogrāfiskā informācijas sistēma )?

Kas ir Microstation?

Bentley SELECT programmatūras uzturēšanas līgums

Apmāciba

AutoCAD DWG fails

Ģeodēziskā tīkla izlīdzināšana

Resursi

Fonti (burtu garnitūras)

Remap tabula

Licencēšana

Līmeņi, slāņi (Levels)

Šablonfails (seed file)

Untitled design file

Versijas

Kādiem parametriem pievērst uzmanību pērkot jaunu datoru vai uzlabojot esošo?

Webkaršu(WMS/WMTS) servisi