MikroKods

Ģeotelpiskās informācijas
un tālizpētes tehnoloģijas

Par Mums Aktualitātes Programmatūra Pakalpojumi Tālizpēte Sadarbība Jautājumi un atbildes

STAAD.Pro

STAAD.Pro MikroKods piedāvājumā.

Viens no labākajiem programmatūras nodrošinājumiem pasaulē konstrukciju analīzē un projektēšanā STAAD.Pro - tagad arī pie mums SIA „MikroKods”. SIA „MikroKods” ir datoru programmatūras ražotājfirmas Bentley Systems pārstāvis, kas piedāvā programmas STAAD.Pro iegādi, pavadīšanu, lietotāju apmācību un konsultāciju pakalpojumus.
Apraksts.
STAAD.Pro ir visaptveroša, sabalansēta galīgo elementu analīzes un konstruēšanas programma, ar ērtu saskarni, vizualizācijas rīkiem un starptautiskām projektēšanas normām. Ar STAAD.Pro ir iespējams analizēt jebkuru konstrukciju uz kuru iedarbojas statiskā un dinamiskā slodze, zemes un konstrukcijas mijiedarbība, vēja, zemestrīces un kustīgās slodzes.
STAAD.Pro ir viena no visvairāk lietotajām programmatūrām, kurai ir projektēšanas rīki ēku, torņu, gāzes vadu, rūpnīcu, tiltu, stadionu un hidrotehnisko būvju konstruēšanai un analīzei.
STAAD.Pro nodrošina iespēju veidot dažādas sarežģītības konstrukcijas, vizuāli tās apskatīt dažādos pietuvinājumos un skatos, jekurā brīdī atgriezties pie kāda aizsākta projekta, labot jau esošus projektus, tos papildināt.
STAAD.Pro spēj likvidēt neskaitāmas darba stundas, ko vajadzētu patērēt, lai aprēķinātu slodzes, ko rada vējš, sniegs, zemestrīces vai transports iedarbojoties uz sarežģītām konstrukcijām. To var izdarīt īsā laika posmā un pilnīgi automātiski, neatkarīgi no tā, kāda ir materiāla konstrukcija vai pēc kādām normām tiek projektēts.
STAAD.Pro var viegli pielāgot Jūsu projektēšanas un slogojuma sistēmai atbilstoši ASV, Eiropas (iekļautas eironormas), Ziemeļvalstu, Indijas un Āzijas normām. Ir iekļautas speciālās normas alumīnija konstrukcijām.
Ar nepārspējamu kvalitāti šī programmatūra jau 25 gadus rēķina grandiozas būves un projektus pasaulē, tādus kā: MCI stadions Vašingtonā, Vimbldonas sporta laukums, garākais televīzijas tornis Āzijā, Olimpiskais peldbaseins Ķīnā. Latvijā ar STAAD.Pro ir izstrādāti tādi projekti kā Rātsnama atjaunošanas projekts, biroju ēkas “Saules akmens” projekts, daudzfunkcionālā sporta halle “Arēna RĪGA”, autostāvvietu komplekss „Jēkaba Arkāde”. Projektus veicis Būvinženieru Konsultāciju birojs. Programmu izmanto arī SIA „UPB” un „RK metāls” – tirdzniecības centrs Domina- nesošās metāla konstrukcijas, kāpnes, margas, autocentrs Crysler,- nesošās metāla konstrukcijas.
Līdz ar to varam secināt, ka STAAD.Pro ir lieliska un profesionāli lietderīga programma arī Jūsu projektēšanas un konstrukciju firmai.
Programma STAAD.Pro iekļauj sevī plašu projektēšanas normu klāstu tādiem materiāliem kā tēraudam, dzelzsbetonam, kokam un alumīnijam. Šīs normas aptver visas pasaules būvnormatīvus, iekļaujot arī dažus vecākus kodeksus.
Lai uzlabotu efektivitāti un iegūtu optimālāko darba plūsmu, ir jāuzlabo programmatūras nodrošinajums vai arī tās jāpilnveido. STAAD.Pro jaunākās versijas paredz vairākus rīkus inženiera projektēšanas darbu uzlabošanai, veidojot konstrukcijas un iegūstot tādus rezultātus, kādus Jūs vēlaties un kādā apkārtējā vidē tos vēlaties.
SIA MikroKods speciālisti nodrošina konsultācijas un apmācību šīs programmatūras lietotājiem.
STAAD.Pro no pirmā acu uzmetiena
Lietotāja saskarne.
Izskats un lapas. Novatoriska sākumlapa, mūsdienīga un vienkāršota, realizēta, lai palīdzētu inženierim izveidot projektu, sašķirot un ērti piekļūt datiem, neskatoties uz to, vai tiks veidots vienkāršs rāmis, sarežģīta tērauda konstrukcija vai skaista torņveida skulptūra. Konfigurācijās var izvēlēties mērvienību sistēmu darbam.
Staad1
Skaidra sākumlapa ļauj viegli lietotājam veikt uzstādījumus un uzsākt darbu ar programmatūru.
Grafiskie rīki.
Konstrukciju var izveidot ātri un precīzi, izmantojot koordinātu tīklu un rūtojumu, lai rediģētu kādu elementu, var tikt izmantoti vairāki iezīmēšanas kursori, iespējams arī izmantot jau esošus rāmjus un konstrukcijas no bibliotēkas.
Vizualizācija.
Iespējams precīzi un ātri iegūt 3D modeli no vienas sijas līdz pat sarežģītākajām konstrukcijām, lai skaidri redzētu elementu profilus un kopējo telpisko izskatu.
Staad2
STAAD spēj attēlot konstrukciju līdz pilnīgai modeļa vizualizācijai.
Failu savietošana.
STAAD.Pro var ieimportēt DXF, ASA, SDN failus. Lai varētu importēt MicroStation vai citu CAD sistēmu failus, tie ir jāsaglabā DXF formātā. Importējot DXF failus STAAD.Pro ir jāņem vērā Y un Z asu novietojums un elementiem jāsastāv no vienkāršām līnijām.
Staad3Staad4
MicroStation vide   |   STAAD.Pro vide
Slodzes.
Uz konstrukciju var iedarboties dažādas slodzes, piem., vēja un sniega slodzes, pašsvars, lietderīgā slodze, tiltu slogojums. Šī programma ietver sevī pilnu slodžu sarakstu visa veida statiskām un dinamiskām slodzēm.
Konstrukcijas.
Konstrukcijas var sastāvēt no sijām, plātnēm, masīviem, balstiem.
Sijas var būt lineāras, standarta un liektas, tikai spiestas vai saspriegtas, kurām var piešķirt jebkuru profilu no jebkuras sortimentu tabulas un jebkurām normām.
Plātnes. Var izveidot trīs vai četru punktu 2D plātnes un virmas ar vai bez izgriezumiem.
Masīvi. Iespēja radīt kubiskus masīvus ar astoņiem virsotņu punktiem.
Balsti. Konstrukcijām var piemērot masīvos pamatus un dažādus balstus – iespīlējumus.
Analīze.
Iespējamas dažādu veidu analīzes, kas piemērotas dažādām konstrukciju īpašībām – vantīm, dinamiskām slodzēm, attēlojot spriegumus, momentus, izlieces un pārvietojumus.
Staad5 Staad6
Rezultāti.
Programma sniedz izsmeļošu atbildi par aprēķinu rezultātiem gan teksta failā, gan grafiskā veidolā par katru sistēmas elementu.
Sīkāku informāciju par STAAD pro un citu šīs saimes programmatūru var iegūt Bentley Systems mājas lapā https://www.bentley.com/en/products/brands/staad  
vai arī sazinoties pa tālruni +371 67840256 vai sūtot e-pasta vēstuli Logo